|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#6789

24.07.2014, 15:42
|
Cytat:
|
Czerwiński ma rozpocząć z kibicami dialog, który ma przywrócić przy Reymonta 22 spodziewaną frekwencję. Znajdująca się w fatalnej sytuacji finansowej Wisła łaknie bowiem wyższych wpływów z dnia meczu jak kania dżdżu. Jednocześnie na stanowisku prezesa klubu do końca kontraktu, czyli do czerwca 2015 roku, ma pozostać Bednarz, który nie zamierza zbaczać z obranej drogi i rozpoczynać dialogu z kibicami spod znaku SKWK.
|
 no way!
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...wp_pilka-nozna
|
|