Griszka30KR napisał(a):

|
Bednarza i może ,ale Cupiała już nie....Oczywiscie,ze to wszystko działo sie za wiedzą/aprbatą Cupiała.Prawie nic tu sie inaczej nie dzieje.Skwituje to tak: Ktoś pluje w twarz, a ktoś udaje,że pada.
|
A może to działo się na zasadzie rób co chcesz, ja mam sąd na głowie?
Nie wiemy takich spraw, więc po co o nic w ogóle gadać?

Za jasnowidza chcesz robic?
Griszka30KR napisał(a):

A akcja z napisami to chwała........
|
jak Jacek będzie sobie reprezentował siebie to może nawet gołe dupsko na swoim prywatnym blogu zamieścić. Jest reprezentantem Wisły Kraków na najwyższym stanowisku i porównywanie go z motłochem jest karygodne.