Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6787
Stary 24.07.2014, 14:55
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Bednarza i może ,ale Cupiała już nie....Oczywiscie,ze to wszystko działo sie za wiedzą/aprbatą Cupiała.Prawie nic tu sie inaczej nie dzieje.Skwituje to tak: Ktoś pluje w twarz, a ktoś udaje,że pada.
A może to działo się na zasadzie rób co chcesz, ja mam sąd na głowie?

Nie wiemy takich spraw, więc po co o nic w ogóle gadać?
Za jasnowidza chcesz robic?

Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post



A akcja z napisami to chwała........
jak Jacek będzie sobie reprezentował siebie to może nawet gołe dupsko na swoim prywatnym blogu zamieścić. Jest reprezentantem Wisły Kraków na najwyższym stanowisku i porównywanie go z motłochem jest karygodne.
Ostatnio edytowane przez palikot : 24.07.2014 o godz. 15:01.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując