Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline
#
7867
24.07.2014, 13:46
shaggy
napisał(a):
Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość
Wypocin kolegi nie komentuję bo ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, myli czasy przeszły z teraźniejszym, w kwesti pensji piłkarzy też pomylił odwagę z odważnikiem... no nic z 5 razy przeczyta zrozumie... a może Cię przeceniam
aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika...
Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu.
Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch...
Aaaammmeennn
Prosba do Ciebie i innych wdajacych sie w przepychanki z stolecznym trolem.
Odpusccie z laski swojej.Nie warto go dokarmiac.
Dostana w....... od celtow i znowu schowa sie do swojej mysiej dziurki.
Jak wiekszosc jego kolegow ,zreszta.
Yossarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yossarian
Znajdź inne posty napisane przez Yossarian