Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7867
Stary 24.07.2014, 13:46
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość





Wypocin kolegi nie komentuję bo ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, myli czasy przeszły z teraźniejszym, w kwesti pensji piłkarzy też pomylił odwagę z odważnikiem... no nic z 5 razy przeczyta zrozumie... a może Cię przeceniam

aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika...

Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu.
Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch...



Aaaammmeennn



Prosba do Ciebie i innych wdajacych sie w przepychanki z stolecznym trolem.
Odpusccie z laski swojej.Nie warto go dokarmiac.
Dostana w....... od celtow i znowu schowa sie do swojej mysiej dziurki.
Jak wiekszosc jego kolegow ,zreszta.
Odpowiedz cytując