|
wiem, ze to temat sportowy ale skoro już jesteśmy przy wczorajszym meczu to szkoda, ze to kopacze a nie wyjazdowicze L są dla tylu osób od nas odnośnikiem, wokół którego kręci się napina.
Czapki z głów za wczoraj.
po_offie_spocznij
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|