AntyMod napisał(a):

|
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy
|
Tak się składa, że wpisałem się tutaj albo po klęsce z Irolami albo po klęsce z Bełchatowem, a po rozmaśleniu amatorów już nie. Ale Wy wiecie swoje
Mario Nh napisał(a):

|
Celtic ich rozjedzie. Przede wszystkim szybkością w operowaniu piłką, przygotowaniem fizycznym i zaangażowaniem.
|
Jest to prawdopodobne. I całej polskiej konkurencji spadnie kamień z serca. Ja tymczasem sobie na luzie oglądam czy wejdziemy czy nie. Nadzieja, że Celtowie grają kijowo na wyjazdach, a tu zaczynamy.