Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7861
Stary 24.07.2014, 11:22
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy
Odpowiedz cytując