Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 24.07.2014, 09:49
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że kibice Legii tańczą z radości wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba
5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa
Odpowiedz cytując