brylant17 napisał(a):

Widzę,że kibice Legii tańczą z radości wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba
|
5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa
