Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6765
Stary 24.07.2014, 09:22
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ja to (nad)interpretuję tak, że Czerwiński przejmie część obowiązków i tak na prawdę on zacznie rządzić, zostawiając łysego w takiej sytuacji, że będzie czuł się niepotrzebny, co sprowokuje go do dymisji. Widać, że Ciupałowi kończy się kasa i cierpliwość, a że Jacka nie usunie, to zamieni go z kimś innym, kto ma jakikolwiek szacunek u kibiców.
Tylko że dymisja to jest coś dla ludzi z choćby minimalną klasą. Jaką klasę prezentuje to g... to chyba nikt nie ma wątpliwości. Skandalem jest natomisat to, że takie coś dostało kontrakt rzędu 40000 PLN. Co takiego to coś wcześniej robiło, żeby zasłużyć sobie na prezesurę (za wyjątkiem 1szej jakże udanej prezesury w Wiśle). Ten klub niestety nie będzie chyba już normalny. Obawiam się, że następcą będzie kolejny wynalazek jego pokroju, bo że normalnie funkcjonujący klub nie zatrudnia czegoś takiego to chyba oczywiste.
Odpowiedz cytując