|
miałem pisać wcześniej, że lipa że Legia pojechała Patryków piątką, ale nie, bardzo dobrze, że ich tak pojechała. Będzie tak jak ktoś wcześniej pisał - "wielkie odrodzenie", "mistrz na miarę oczekiwań po lekkim zawahaniu formy", piłkarzyki też będą piały z zachwytu nad sobą, z resztą warszawska buta, już powoli zaczyna wychodzić z co poniektórych userów. Bardzo dobrze - a później gładziutkie 3:0 w Szkocji i będzie po staremu.
Abstrahując - wynik przyznam imponujący, co by nie mówić, bo niecodziennie się wbija na wyjeździe pięć bramek, ale ....a, to co Irlandczycy odjebali w drugiej II połowie to jest tragedia, a piąta bramka pięknie spina to klamrą i podsumowuje ich wyczyny
Ostatnio edytowane przez Krav : 24.07.2014 o godz. 07:43.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|