Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7845
Stary 23.07.2014, 23:49
krwawy napisał(a):Wyświetl post
Dupa boli nadal i tak ma być
Ja się nie dziwie że dupa was boli,bo w końcu dostać wciery od Zawiszy, potem fuksem zremisować u siebie z St Patrick's i dostać w....... od beniaminka- ma prawo boleć. I w sumie nie dziwi że kibic Legi chce żeby nadal bolała, w końcu nie bez powodu nazywają was Tęcza. Przyjemnej nocy.
Odpowiedz cytując