krwawy napisał(a):

Dupa boli nadal i tak ma być
|
Ja się nie dziwie że dupa was boli,bo w końcu dostać wciery od Zawiszy, potem fuksem zremisować u siebie z St Patrick's i dostać w....... od beniaminka- ma prawo boleć. I w sumie nie dziwi że kibic Legi chce żeby nadal bolała, w końcu nie bez powodu nazywają was Tęcza. Przyjemnej nocy.