Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
7843
23.07.2014, 23:18
shaggy
napisał(a):
(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a
Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże.
Dupa boli nadal i tak ma być
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy