Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6748
Stary 23.07.2014, 18:57
Ludzie dajcie już sobie na wstrzymanie. Minęło już trochę czasu i każdy już wybrał swój obóz (bojkotuje lub nie) i nic, ani nikt więcej nie przekona w żadną stronę. Kiedyś minie cała ta chora sytuacja i znowu wszyscy będziemy razem na stadionie właśnie dla Wisły.
Odpowiedz cytując