Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6742
Stary 23.07.2014, 15:30
lazy napisał(a):Wyświetl post
O co ci k... chodzi?
Czy ja kogoś wyzywam od szmat?

Odwołania się składa do Komisji Ligi, nikt nie mówi o podpisywaniu lojalek. Łykacie te Bednarzowe kity jak karmę.
Ja p.... Czy ktoś w ogóle czytał regulamin obiektu, regulaminy rozgrywek itp?

Kilka miesięcy temu pisałem co należy zrobić, żeby administracyjnie zagrać Bednarzowi na nosie.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...96#post1354796
1) Czy ja napisałem że ty wyzywasz kogoś od szmat?

2) Skoro mówisz o czymś innym to sprecyzuj. Bo ja nie śledzę twoich wpisów sprzed pół roku.

3) Jacek wykorzystał art 15. ustawy dot bez. imp. masowych, a nie wystawił zakazów klubowych, które dopuszcza regulamin rozgrywek. Dlatego to o czym mówisz nie ma związku prawnego. Żadne odwołanie prawne nam nie przysługuje z ramienia art 15 w.w.u. Przysługiwała nam tylko łaska pana, który dał nam możliwość "zrobienia mu loda" czym się ohydnie brzydzę z moralnego punktu widzenia.
To tyle.

Zelari napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie prezes znalazł jakiegoś sponsora!
Znalazł raczej nową fuchę dla siebie, i to ewenement na skalę światową, bo za 40 000 być sprzątaczem... to jest ewenement

lazy napisał(a):Wyświetl post
Otóż ma.
Otóż nie ma
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.07.2014 o godz. 15:37.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując