lazy napisał(a):

O co ci k... chodzi?
Czy ja kogoś wyzywam od szmat?
Odwołania się składa do Komisji Ligi, nikt nie mówi o podpisywaniu lojalek. Łykacie te Bednarzowe kity jak karmę.
Ja p.... Czy ktoś w ogóle czytał regulamin obiektu, regulaminy rozgrywek itp?
Kilka miesięcy temu pisałem co należy zrobić, żeby administracyjnie zagrać Bednarzowi na nosie.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...96#post1354796
|
1) Czy ja napisałem że ty wyzywasz kogoś od szmat?
2) Skoro mówisz o czymś innym to sprecyzuj. Bo ja nie śledzę twoich wpisów sprzed pół roku.
3) Jacek wykorzystał art 15. ustawy dot bez. imp. masowych, a nie wystawił zakazów klubowych, które dopuszcza regulamin rozgrywek. Dlatego to o czym mówisz nie ma związku prawnego. Żadne odwołanie prawne nam nie przysługuje z ramienia art 15 w.w.u. Przysługiwała nam tylko łaska pana, który dał nam możliwość "zrobienia mu loda" czym się ohydnie brzydzę z moralnego punktu widzenia.
To tyle.
Zelari napisał(a):

Wreszcie prezes znalazł jakiegoś sponsora!
|
Znalazł raczej nową fuchę dla siebie, i to ewenement na skalę światową, bo za 40 000 być sprzątaczem... to jest ewenement
lazy napisał(a):

Otóż nie ma
