Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6739
Stary 23.07.2014, 15:14
Jakiej Komisji Ligi? co ma do tego Komisja Ligi? to nie Komisja Ligi nalozyla kary, tylko Bednarz.
Jakie odwołania? od czego?
Komisja Ligi nie zna nawet jednego nazwiska kibica, ktory zostal ukarany przez Bednarza bo to nie ich sprawa.

Dopisek: z SKWK spotkali sie radcy prawni i chyba najlepiej wiedzą jak to wygląda.


Cytat:
Na stronie oficjalnej za każdym razem słowo "prezes" jest napisane z dużej litery. Zostały tylko lizusy w SSA.
Bingo. Robi czystki jak za czasow slusznie minionej epoki.. ciekawi mnie tylko czy jest w tym gronie niejaki Koper, ktory prowadzil niegdys strone o Wisle gdzie bylo duzo aspektow kibicowskich. Jeden z nas, a czy dzis w jednym szeregu stoi z Bednarzem to sie okaze..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.07.2014 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując