Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7829
Stary 23.07.2014, 12:23
U siebie to nie sa az takie ogorki,pomimo ze polamatorzy
Jak na poczatku krawaty nie wcisna fartem to polecą.

Z drugiej strony to takie odkladanie ścięcia bo Celtic ich gladko ustawi.
Amica pewnie jakos sobie poradzi,moze Zawisza tez.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.07.2014 o godz. 12:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując