Mario Nh napisał(a):

A Wy jaki scenariusz wybieracie?
|
Legia sądzę, że mimo tej żenady którą prezentuje na starcie wymęczy awans, wraca Duda a to on był języczkiem u wagi w pierwszym spotkaniu. Gdyby jednak (L)osersom się dzisiaj nie udało płakał nie będę.
Lech rok temu przeszedł szkołę z Żalgirisem, w pierwszym meczu wniosków niewyciągnął ale pewnie zrobi to w rewanżu. Vojo im w tym pomoże – awans Lecha.
Ruch stracił na jakości w porównaniu do poprzedniego sezonu. W pierwszym meczu Zieńczuk uratował go przed kłopotami. Jednak uważam że w rewanżu polegną.
Zawisza uważam że może sprawić niespodziankę i na to liczę.
Podsumowując przewiduję awans 3 zespołów – czy to jednak nie zbyt optymistyczne podejście?