|
Nie zapominajcie o jednym..... pol roku wlaczymy zeby Łysy szkodnik nie mial nawet etatu na mopie w sraczach wislackich , a nie mydlenie oczu Tadeuszem Czerwinskim i przesuwanie pionkow na szachownicy Cupiala .... beda obietnice, sprzeda sie troche karnetow, przestanie byc wstyd na cala polskie z frekwencja ( bo Nowa Armia Bialej Gwiazdy nie ma pojecia o tym ), sprawa przycichnie, Czerwinski znow zostanie przesuniecty w strukturach rzadzacych albo jakis " stan uspienia" i Szkodnik zatriumfuje ...Nie, Nie,Nie dla Bednarza w WISLE ...a za "sprzedanie " sie UFA to powinien miec sprawe w sadzie za dzialanie na szkode spolki i klubu
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 23.07.2014 o godz. 10:17.
|