|
Czerwinski nie wraca do klubu bo on w Wisle pracuje caly czas, przeciez juz prowadzil defilade kiboli Wisly przez Blonia na derby w asyscie rac.
Po prostu "awansowal".. jednak to za malo.
Chodza ploty, ze Tadek nie chce przyjac stanowiska prezesa klubu, a szkoda.. to najbardziej odpowiednia osoba (w sensie kibicowskim wrecz idealna)
Samo jego wejscie do zarzadu nic nie zmieni skoro Bednarz dalej jest w klubie.
Jezeli jest cos na rzeczy to mam nadzieje, ze po rozmowach z kibicami Tadek da sie namowic i zajmie miejsce Bednarza.
|