Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6716
Stary 23.07.2014, 09:52
Czerwinski nie wraca do klubu bo on w Wisle pracuje caly czas, przeciez juz prowadzil defilade kiboli Wisly przez Blonia na derby w asyscie rac.

Po prostu "awansowal".. jednak to za malo.
Chodza ploty, ze Tadek nie chce przyjac stanowiska prezesa klubu, a szkoda.. to najbardziej odpowiednia osoba (w sensie kibicowskim wrecz idealna)
Samo jego wejscie do zarzadu nic nie zmieni skoro Bednarz dalej jest w klubie.

Jezeli jest cos na rzeczy to mam nadzieje, ze po rozmowach z kibicami Tadek da sie namowic i zajmie miejsce Bednarza.
Odpowiedz cytując