Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6712
Stary 23.07.2014, 08:53
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Dla tych wszystkich którzy, mówili, że nasz protest jest bezmyślny, bezskuteczny.
Powoli, powoli i ktoś się zacznie liczyć z fundamentem tego klubu - wiernymi kibicami.
Mam nadzieje, ze to liczenie sprowadzi sie tylko do odblokowania bezmyslnie nalozonych zakazow.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując