Mario Nh napisał(a):

Dla tych wszystkich którzy, mówili, że nasz protest jest bezmyślny, bezskuteczny.
Powoli, powoli i ktoś się zacznie liczyć z fundamentem tego klubu - wiernymi kibicami.
|
Mam nadzieje, ze to liczenie sprowadzi sie tylko do odblokowania bezmyslnie nalozonych zakazow.