Eee - na pewno można bzdurny wniosek uwalić a nie poprawiać. Tak jakbym złożył wniosek o zburzenie Sukiennic - przecież nikt tego by nie rozpatrywał.
Cytat:
Za kilka tygodni rozpocznie się budowa wschodniej obwodnicy Krakowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na realizację odcinka między węzłem Rybitwy a węzłem Igołomska. Za realizację inwestycji będzie odpowiedzialne konsorcjum firm Strabag Sp. z o.o. oraz Heilit + Woerner Sp. z o.o. Koszt inwestycji to 528 898 852 zł.
Nowy odcinek obwodnicy będzie liczył 4,5 kilometra. Droga będzie miała po trzy pasy ruchu w każdą stronę. Firma będzie musiała też wybudować 700 metrowy most nad Wisłą. Przebudowana zostanie także droga krajowa nr 79 na odcinku 1,55 km oraz infrastruktura techniczna. Zwycięzca przetargu będzie mieć na realizację inwestycji dwa i pół roku. GDDKiA liczy, że całą inwestycję uda się zakończyć do wiosny 2017 roku.
|