Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6707
Stary 23.07.2014, 07:51
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tadeusz Czerwiński na kłopoty z kibicami. Były prezes wraca do zarządu Wisły

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...isly,id,t.html

NO CIEKAWE

Cytat:
w klubie przy ul. Reymonta większość osób ma już dość bojkotu meczów, rozgrywanych przez Wisłę. Nie ma co się oszukiwać. Chodzi przede wszystkim o pieniądze, których bardzo potrzebują w kasie "Białej Gwiazdy". Przedłużanie się bojkotu i pustki na trybunach sprawią, że Wisła musiałaby się liczyć ze stratą kilku milionów złotych. Trudniej prowadzi się również w takiej sytuacji negocjacje ze sponsorami, którzy woleliby wykładać swoje pieniądze na klub, który może pochwalić się wysoką frekwencją. Jak to wszystko się zakończy, powinniśmy przekonać się niebawem. Pierwszy mecz na swoim stadionie Wisła rozegra już w najbliższy poniedziałek z Piastem Gliwice. a

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....html?cookie=1
Dla tych wszystkich którzy, mówili, że nasz protest jest bezmyślny, bezskuteczny.
Powoli, powoli i ktoś się zacznie liczyć z fundamentem tego klubu - wiernymi kibicami.
Odpowiedz cytując