Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6704
Stary 23.07.2014, 03:45
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie można dorypac państwu, nie mozna wygrac z policja
Mylisz się, państwu owszem można „dorypać” i to w majestacie prawa. Ot np. odszkodowanie od Policji, jeśli ta złamie prawo, taki drobny przykład, nie jest to łatwe, ale jeśli państwo działa źle to należy mu „dorypać”.
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dla pewnej grupy spuszczenie Jacka ze stanowiska jest symbolem walki z władzą i tego się nie przeskoczy. (..) więc w celach propagandowych wygrana z Jackiem jest bezcenna. Zabawne jest tylko usprawiedliwianie tego patriotyzmem/honorem (lojalki) czy też dobrem klubu.
Naprawdę wierzysz że nie chodzi innym o dobro klubu, że w kwestii lojalek nie chodzi o honor..

A nie przyszło ci do głowy, że w tym przypadku jedno wynika z drugiego.. walka ze złą władzą, w imię honoru (w kontekście setek niewinnie ukaranych) i dla dobra klubu (bo JB to zły menadżer) jednocześnie, jest po prostu działaniem pozytywnym i zwyczajną małostkowością jest tego nie dostrzegać.
raindog napisał(a):Wyświetl post
Taaaa, i te gorsze wyniki nie miały nic wspólnego z plagą kontuzji. Doping na pewno pomaga, ale nie przeceniałbym go aż do tego stopnia.
Jedno nie wyklucza drugiego. W kwestii dopingu, wystarczy porównać średnią zdobywanych punktów zespołów różnych w dowolnym kraju, „u siebie” i „na wyjeździe”, dane są tu jednoznaczne, nikt go nie przecenia, ale błędem jest też jego ignorowanie.
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nie twierdzę, że masz coś wspólnego z rzucaniem rac, co jedynie fakt, że idziesz za ludźmi, którzy coś z tym wspólnego mają.
Po pierwsze nie idę za ludźmi, tylko podejmuję własną, autonomiczną decyzję, po drugie sam wpadasz w pułapkę stereotypów, notabene pułapkę demagogicznej propagandy Bednarza, że jak ktoś jest przeciw niemu to jest za racami na boisko lub za wandalizmem z napisami .. Wygląda na to że Bednarz cie uwiódł, ty mu naprawdę wierzysz i ..przyznaje to jest dość zabawne ..

Prawda zaś jest prozaiczna, JB to zły prezes Wisły, tak zły, że gorszego ciężko sobie wyobrazić, w kontekście nieuczciwości, konfliktowości, oraz zwyczajnej niekompetencji i jego odejście to żadne zwycięstwo rac, tylko dobra informacja dla całej Wisły Kraków.. a zmiany w SKWK, to insza inszość, która notabene, właśnie teraz może być pchnięta do przodu, ot np., zmiany w SKWK, a w zamian dymisja JB, mnie w to graj !
Odpowiedz cytując