Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6703
Stary 23.07.2014, 00:35
palikot napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków przeprasza swoich kibiców
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...woich_kibicow/
Niech to gęś kopnie... Gdyby nie te problemy to może nawet pół stadionu by się zapełniło a tak będzie pewnie tylko z 5k...

Ale Jacek ma pecha...
Odpowiedz cytując