lazy napisał(a):

Tyle było czasu na składanie odwołań a wy dalej płaczecie nad zakazami?
Nie trzeba takich pierdół wahlować konstytucją.
|
To, ze są ludzie (tacy jak ty) co dadzą się traktować jak 45 letnia potargana szmata do wycierania sobie gumiaków z błota i kaczego gówna, to nie znaczy, że każdy musi być taki ok? Ludzie mają swoje zasady, swoje idee w które wierzą i nikt im nie będzie mówił co jest dla nich dobre ok?