Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6692
Stary 22.07.2014, 21:40
KuKoC napisał(a):Wyświetl post
Twoje imieniny to jest twoja prywatna impreza na twojej prywatnej posesji lub w wynajętej prywatnej knajpie a nie impreza masowa na stadionie zbudowanym za publiczne pieniądze.. Taka mała różnica..
Ale prywatna spolka placi miastu za wynajem obiektu, wiec jaki on publiczny.Jak Sobie wynajmiesz sale np na Uniwersytecie na prezetacje czegos tam to tez Ty masz prawo do wpuszczania osob tylko z zaproszeniem a nie byle menela spod budki i piwem.
,
Odpowiedz cytując