Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
7820
22.07.2014, 20:24
karas1983
napisał(a):
Wiadomo już czy mecze polskich drużyn w el. LE będą pokazywane w polskiej tv?
Być może nie będzie czego pokazywać
Chociaż wg mnie Legia zepnie się na rewanż i wygra go.
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4