york09 napisał(a):

Co takiego ma Prezes do Ślązaków? raz nazwał ich "ukrytą opcją niemiecką, a ostatnio powiedział
Jarosław Kaczyński zmiany w Polsce chce zacząć od Śląska. Powód? "Tu natężenie patologii jest bardzo wysokie"
A może Prezes jest patologiem.
|
Niy zakŏmuflownŏ ôpcjŏ Niymieckŏ
http://www.youtube.com/watch?v=2fXoF-AKJTk