|
Władze FORTUNY przy podpisywaniu umowy z Legią jako pierwsze wymienili:
Podoba nam się współpraca klubu z kibicami..
Płacą im za to 5 mln za rok.
Amatorszczyzna rządzących klubem oczywiście swoją drogą.
A najlepszym tego przykładem jest oddanie w obce ręce dobra i finansów spółki klubu UFA Sports. Z bezsilności..
Jakby się mieli patrzeć na to co w prasie piszą to by daleko nie zajechali.. w tym kraju złą prasę można mieć za wywieszenie flagi Patriotycznej.
Ostatnio edytowane przez element : 22.07.2014 o godz. 17:57.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|