Kukiz w tym akurat ma rację. Zresztą to takie deja vu, bo Korwina już raz nie wpuszczono do TVP1 z Urbańskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ
silver03 napisał(a):

|
O co chodzi z tym całym bojkotem JKM?
|
Nie wspiera jedynej prawilnej linii, że Putin to morderca, a cała reszta na czele z Ukrainą i Obamą to gołąbki pokoju
