Koleżko, nie jestem konstytucjonalistą, podobnie jak ty nie jesteś autorytetem z dziedziny prawa, więc wkleję ci tutaj parę linków byś sobie poczytał.
Kod:
http://legionisci.com/news/50447_Konstytucja_zapewnia_kibicom_prawo_do_chodzenia_na_mecze.html
Kod:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/798054,tk-kibice-karani-niezgodnie-z-konstytucja.html
Kod:
http://kibicezabezpieczenstwem.pl/
Kod:
http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/trybunal-konstytucyjny-kibice-karani-niezgodnie-z-prawem/