Ja nie chce Ci się wierzyć to sięgnij do źródła.
Mecz z Ruchem był o 18.00, policja weszła do "wiślaków" po 21.00. Czyli ponad godzinę po zakończeniu meczu i wtedy też wylegitymowała około 450 osób, którym "miłościwie nam panujący" odmówił później prawa wejścia na stadion
Sugerujesz, że przez godzinę restauracja była otoczona i oblężona przez Policjantów? I nikt nie mógł tam wejść, ani wyjść


Zastanów się chłopie co piszesz. Następnym razem sprawdź sobie pewne rzeczy, bo wszystko to co się działo w trakcie i po meczu z Ruchem jest ogólnodostępne w necie.