Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6662
Stary 22.07.2014, 09:01
it napisał(a):Wyświetl post
Ściśle to nie jest żaden zakaz stadionowy, ale prewencyjna odmowa sprzedaży biletu.
Nie trzeba tu nic nikomu udowodnić. Wystarczy uzasadnione podejrzenie.
Czy w przedmiotowej sprawie takie uzasadnione podejrzenie zachodziło, to kwestia oceny, ale z pewnością nie można mówić - jak chce wielu - o naruszeniu domniemania niewinności, bo w tym przypadku ta zasada nie ma w ogóle zastosowania.
Pewnie ta kara Cię nie dosięgnęła, jak to ładnie nazwałeś prewencyjna odmowa sprzedaży biletu. Pytani tylko na jakiej podstawie? Bo byłem w restauracji? To może jak następnym razem będziemy jechać w autobusie i ktoś nie będzie miał biletu, to prewencyjnie zatrzymamy wszystkich bo istnieje prawdopodobieństwo, że jeden bilet posłużył dwóm osobom.. Przecież to jest chore.


Najlepiej nic nikomu nie udowadniajmy, tylko do razu Prewencyjnie zatrzymajmy.
Państwo policyjne się szerzy, policja i służby wychodzą ponad prawo a wam to pasuje?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując