Pablo84 napisał(a):

|
Chodziło mi o konstytucję jako najważniejszy akt prawny to stanowiło Clou mojego posta, jak i to, że te śmieszne, świeżo ustanawiane prawo jest ingeruje w podstawowe swobody obywatelkie gwarantowane właśnie przez tą konstytucję (2 KWIETNIA 1997 ROKU).
|
Który konkretnie punkt konstytucji został złamany? czytałeś ją choć raz? bo jak do wczoraj nie wiedziałeś nawet jak się ten akt prawny nazywa.
