Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7817
Stary 21.07.2014, 23:36
Ruch i Zawisza planowo, reszta się zbłaźniła (jak co roku zresztą). O ile jeszcze Amica coś tam podobno grała to Legia jest dla mnie najsłabszym mistrzem od wielu lat. Uratować ich może tylko błysk indywidualny Radovicia albo jakiś mega wielbłąd w obronie St. Pats. Bo zespołowo są o 2 klasy słabsi.
Odpowiedz cytując