hunter napisał(a):

Zabawne jak tutaj, w tym temacie, w czwartek szczekało kilka osób po akcji z pobazgranymi murami. Żądali oświadczenia SKWK o tym, że się od tego odcinka itp. "Przecież takie oświadczenie to kwestia góra godziny" - ktoś nawet napisał.
Teraz, gdy sprawa prezesa Wawro jest pstryczkiem w nos wielu jackofilów, to cisza jak makiem zasiał.
|
Szczekacze nie przywykli do komentowania dobry newsów związanych z Wisłą
Oni tylko wytykać błędy potrafią, bo na tym znają się najlepiej (tak przynajmniej im się wydaje). Teraz czekają aż komuś się noga powinie, albo zostanie niesłusznie oskarżony aby sobie trochę pojeździć po osobie, której nie znają, ale do powiedzenia mają najwięcej. Szkoda tylko, że w świecie realnym siedzą cicho jak mysz pod miotłą.
Ot całe towarzystwo przyjaciół Jacka Bednarza, które szczeka w Internecie.
-------
Mam nadzieję, że crazykaro, ajronek i spółka piszą już zażalenie do prokuratury na umorzenie śledztwa, bo to przecież skandal.
P.s nie zapomnijcie o oświadczeniu, że stanowczo odcinacie się od taj akcji.
CZEKAMY!