Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6653
Stary 21.07.2014, 22:42
hunter napisał(a):Wyświetl post
Zabawne jak tutaj, w tym temacie, w czwartek szczekało kilka osób po akcji z pobazgranymi murami. Żądali oświadczenia SKWK o tym, że się od tego odcinka itp. "Przecież takie oświadczenie to kwestia góra godziny" - ktoś nawet napisał.

Teraz, gdy sprawa prezesa Wawro jest pstryczkiem w nos wielu jackofilów, to cisza jak makiem zasiał.

Szczekacze nie przywykli do komentowania dobry newsów związanych z Wisłą

Oni tylko wytykać błędy potrafią, bo na tym znają się najlepiej (tak przynajmniej im się wydaje). Teraz czekają aż komuś się noga powinie, albo zostanie niesłusznie oskarżony aby sobie trochę pojeździć po osobie, której nie znają, ale do powiedzenia mają najwięcej. Szkoda tylko, że w świecie realnym siedzą cicho jak mysz pod miotłą.


Ot całe towarzystwo przyjaciół Jacka Bednarza, które szczeka w Internecie.


-------

Mam nadzieję, że crazykaro, ajronek i spółka piszą już zażalenie do prokuratury na umorzenie śledztwa, bo to przecież skandal.
P.s nie zapomnijcie o oświadczeniu, że stanowczo odcinacie się od taj akcji.

CZEKAMY!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.07.2014 o godz. 22:45.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując