Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6651
Stary 21.07.2014, 22:26
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Prokuratura umorzyła sprawe wiec co by Jacek nie zrobil to sprawy nie wygra. Zreszta musialby oplacic adwokatow dziennikarzom.

W miedzy czasie paru dziennikarzy wydalo juz wyrok na Piotrka Wawro (jak sie okazalo BEZPRAWNIE),a jest to osoba w pewnym sensie publiczna, powazna, ktora jest wlascicielem duzej firmy. Ma zone, dzieci, rodzine, jest osobą szanowaną i docenianią. Odebral prestizową nagrode „Przyjaciel Sportu” nadawaną przez Prezydenta Miasta Krakowa na wniosek Kapituły, w skład której powoływani są: przewodniczący Rady Miasta Krakowa, a paru pismakow chcacych zablysnac zmieszalo go z gownem jak jakiegos gowniarza po 2 klasach podstawowki.

Czy to bedzie 100 tys zl. odszkodowania czy 10 tys. zl to warto walczyc, dla zasady, pokazujac wszystkim, ze mozna.
I obowiazkowo oficjalne przeprosiny w stacji TVN24.



PIOTREK PONIÓSŁ OGROMNE STRATY WIZERUNKOWE i za takie przestepstwo do ktorego dopuscilo sie paru dziennikarzy w normalnym kraju wyplacają olbrzymie pieniedza w formie odszkodowania, pismaki nie mogą czuć się bezkarni
Właściwie, to trudno cokolwiek dodać. Skandaliczne zachowanie mediów przy tego typu szopkach organizowanych na zamówienie polityczne powinno spotkać się z ostrą reakcją. Najprawdopodobniej do TS-u dołoży się krakowska policja.

Polać mu, dobrze pisze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.07.2014 o godz. 22:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując