http://niewygodne.info.pl/artykul3/0...-to-sciema.htm Australia pie***li system tyle ze system nie pozwoli sie o tym dowiedziec np. obywatela Europy.
Gwiaździsty napisał(a):

Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
|
Te dziw*ki zza oceanu juz tyle syfu na swiecie rozniecili ze wcale bym sie nie zdziwil jak by maczali w tym paluchy...