Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27618
Stary 21.07.2014, 18:31
http://niewygodne.info.pl/artykul3/0...-to-sciema.htm Australia pie***li system tyle ze system nie pozwoli sie o tym dowiedziec np. obywatela Europy.


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
Te dziw*ki zza oceanu juz tyle syfu na swiecie rozniecili ze wcale bym sie nie zdziwil jak by maczali w tym paluchy...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 21.07.2014 o godz. 18:35.