Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68413
Stary 21.07.2014, 10:21
huberix napisał(a):Wyświetl post
Moze nie lepszy, ale mielibysmy solidnego rezerwowego, jesli nie chcialby zarabiac kokosow.
Przecież jest Bieszczad

A tak btw. 22 letni bramkarz z kartą w ręku nie zgodzi się na przyjście jako zmiennik

Odpowiedz cytując