Owszem istotne. Bo choćby z tego tekstu
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=27581 , czyli z tekstu redakcyjnego, tego właśnie portalu, wynika, że Maor został sprzedany na siłę, w najgorszym momencie jego wartości. Bowiem rzecz w tym, aby sprzedając mieć na względzie rozwój klubu, tymczasem w Wiśle o kasie z europejskich pucharów, czyli z wyników sportowych, myślano, może ze dwa razy. Powyższy temat, to nie tylko polityka transferowa, tylko cała polityka finansowa klubu, gdzie obok transferów, powinna być wola zdobywania finansowych korzyści, również w pucharach europejskich, czyli w oparciu o sportowy wynik.