Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6621
Stary 20.07.2014, 18:38
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
Czemu chciało SKWK złotówki od każdego biletu
moze Wiślacki Smok ci to wytłumaczy :
http://www.youtube.com/watch?v=mDsumEfxi2c



PS: Odwiedzic muzeum Wisly Krakow, stanac pod pomnikiem Henryka Reymana i zrobic pamiatkowe zdjecie to bys chcial i pierwszy bys polecial... ale zeby cos od siebie dodac by to powstalo to ni ch..uja.. i ty sie za kibica Wisly uwazasz? jezeli komus szkoda pie..rdolonej ZLOTOWKI na budowe pomnika Henryka Reymana to taki ktos nie jest godzien pojawiac sie na Reymonta.
Odpowiedz cytując