Ajronek napisał(a):

|
Czemu chciało SKWK złotówki od każdego biletu
|
moze Wiślacki Smok ci to wytłumaczy :
http://www.youtube.com/watch?v=mDsumEfxi2c
PS: Odwiedzic muzeum Wisly Krakow, stanac pod pomnikiem Henryka Reymana i zrobic pamiatkowe zdjecie to bys chcial i pierwszy bys polecial... ale zeby cos od siebie dodac by to powstalo to ni ch..uja.. i ty sie za kibica Wisly uwazasz? jezeli komus szkoda pie..rdolonej ZLOTOWKI na budowe pomnika Henryka Reymana to taki ktos nie jest godzien pojawiac sie na Reymonta.