Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6614
Stary 20.07.2014, 18:04
Cytat:
ale jak trzeba sięgnąć po pieniążki to już zbiorowo od wszystkich
Nie, nie widzę. Wrzucanie do puchy jest DOBROWOLNE. Jeżeli natomiast byłaby ta złotówka od biletu i ktoś się z tym nie zgadzał, miałby do wyboru inne sektory, gdzie może równie dobrze dopingować drużynę.

Cytat:
a czym innym jest branie odpowiedzialności przez organizację na siebie za czyny swoich członków. SKWK umywa od wszystkiego ręce gdy trzeba szukać winnych
Członkowie SKWK to tylko jakiś procent osób na C. Jak więc mogą brać odpowiedzialność za zdecydowaną większość na C, która nie należy do Stowarzyszenia?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując