Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16455
Stary 20.07.2014, 17:12
Dlatego tym bardziej pogadałbym z nimi już teraz, żeby pokazać zainteresowanie. Spytać się czy chcieliby wrócić itd.
Wisła to klub, który ma jeszcze to coś, a jak chłopaki zobaczą iż Wisła chce ich i jest poważnie zainteresowana, więc nie podpiszą kontraku z pierwszym lepszym, a w przypadku składania ofert na pół roku przed końcem kontraktu nie odrzucą od razu Wisły, gdy np. da mniej kasy niż legia, lech, lechia czy inne Chojniczanki
Odpowiedz cytując