|
Spoko, wybaczamy i prosimy o wybaczenie - nie mam łba do kombinowania tych piłkarskich zagadek. Mogę wrzucicć jakąś niepiłkarską ( w sumie na taką właśnie, autorstwa elliota_nessa, się połakomiłem), ale jeśli macie już ustalone reguły gry to nie będę psuł zabawy.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|