Ajronek napisał(a):

|
Chodzi mi tylko o liczenie się z konsekwencjami - do tej pory za wasze zabawy płacił klub ciężkie pieniądze - pewnie niewyobrażalne dla każdego z was, ale wy to macie w dupie.
|
Nie fantazjuj. Kary za race oscylują w granicach 10-15, 20 tyś zł. czyli 1/4 wypłaty miesięcznej Bednarza
A race odpalane są jeden raz na 10 spotkań, albo rzadziej
I nie skupiajmy sie tak na racach bo przeciez nie o race tu chodzi, race odpalane sa na kazdym stadionie w Polsce i zaden z prezesow klubu nie widzi problemu, a taki Lecha jeszcze potrafi wysmiac wojewode, jego zakazy, a jego metody dzialania porownuje do tych za komuny (przy okazji pocisnąl Bednarzowi, ktory wlasnie idzie tą drogą.. drogą czasów słusznie minionych..)
Kara za race (odpalana raz na 10 spotkań) - 15 tyś złotych
Aktualne straty finansowe z dnia meczowego (tylko sektor C) - ok 130 tyś. złotych (z JEDNEGO MECZU z JEDNEGO SEKTORA) ; bilety, karnety, catering, pamiątki.
Wynik jest prosty...
ze nie wspomne o stratach wizerunkowych, marketingowych czy braku sponsorow. Bednarzowi ten wynik odpowiada? ok..