Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6603
Stary 20.07.2014, 14:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kolega napisał by kibice płacili kary i wzięli odpowiedzialnośc za swoje czyny.
Więc pytam czy bierze odpowiedzialność za swoje czyny i dzwoni na policje kiedy przekracza dozwoloną prędkość badz jak jedzie na gape to idzie do MPK i uiszcza karę za brak biletu mimo iz nie został złapany.
Czy ja gdziekolwiek napisałem, że macie się sami oddawać w ręce sprawiedliwości? Chodzi mi tylko o liczenie się z konsekwencjami - do tej pory za wasze zabawy płacił klub ciężkie pieniądze - pewnie niewyobrażalne dla każdego z was, ale wy to macie w dupie. Dlatego mówię braniu odpowiedzialności za swoje czyny - jeśli wy jako grupa do czego sam się przyznałeś (ultrasi klubów postanowili...) świadomie chcecie łamać prawo to słusznie klub oczekuje od was, że będziecie jako grupa ponosili za to odpowiedzialność. I nie chodzi tu o odpowiedzialność zbiorową bo jak pisałem wcześniej sami jako grupa (tu już nie wchodzę w szczegóły czy jako SKWK, czy UW czy jakaś inna nieformalna grupa) sie do tego przyznaliście. W dodatku jako grupa (a nie indywidualnie) negocjowaliście złotówkę od biletu...

Oczywiście stanowczo nie podobają mi się działania, które wrzucają do jednego worka wszystkich bywalców sektora C, nawet tych niezrzeszonych i nie mających ani na nic wpływu ani często nie popierających działań góry. Też by mnie taka odpowiedzialność zbiorowa wkurzyła a jeszcze dwa-trzy lata temu pewnie też byłbym wśród osób, którym zablokowano konta. Pewnie w dalszej dyskusji na "argumenty" ten niewygodny dla was fragment już cytowany nie będzie - ale podkreślam też nie lubię Bednarza i nie uważam go za dobrego prezesa.

Ps. I tak - staram się jeździć zgodnie z przepisami - dzięki temu prawie zawsze mam przed sobą pustą drogę, bo cała reszta Polaków przepisy (zwłaszcza dotyczące prędkości) ma w dupie. Tak jak i innych ludzi. Prawdziwi z nich chrześcijanie i patrioci...


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując