|
Ja tylko pokazuje absurdy powoływania się na "literę prawa", zwłasza, że ta litera w tylko u nas jest taka surowa i bardzo często niezgodna z najważniejszym aktem prawnym kraju - Konstytucji 3 maja.
Jak widać większości tego typu praktyki się nie podobają, więc dlaczego odmawiasz ludziom demokratycznego zadecydowania o tym, czy chcą chodzić czy nie- każdy ma swój własny rozum.Czyżbyś popierał poprzednio-epokowy mechanizm "odpowiedzialności zbiorowej" oraz Stalinowskiej zasady " że na każdego znajdzie się paragraf"?
Tak się właśnie dzieję, gdy partnerów traktuje się jak idiotów.
A jak bednarz chce ludzi w krawatach, to niech ściągnie 15 piłkarzy za 40 mln Euro, da karnety po 400 stówki i liczy na to, że "konsumenci i koneserzy" futbolu będą walić drzwiami i oknami. Tymczasem mamy sytuację, że na nasze kopanie po czole nie da się patrzeć, kibice są głownym żywicielem klubu, a jedynego kolorytu na trybunach dodają ci straszni i krwiożerczy kibole. A ten pan pomino takiej sytuacji z nimi walczy.
Powodzenia dla tego inteligentnego pana.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 20.07.2014 o godz. 13:35.
|