Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16451
Stary 20.07.2014, 12:36
No i trzeba się liczyć z tym, że za rok, gdy będzie można z nimi podpisać kontrakt sytuacja może być diametralnie inna - Legia może być w takim stanie jak my (jeśli przejebie w tym roku wszystko, co ma do przejebania), Lech cały czas się osuwa, Lechia to eksperyment, a my możemy finansowo wyjść na tą prostą, o ile nie spadniemy to będziemy stosunkowo atrakcyjni dla grajków bez kontraktu.
Odpowiedz cytując