Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.07.2014, 11:35
jakby Smuda był takim przyjacielem Cupiała na jakiego się kreuje to by w Wiśle pobierał "rozsądną" pensję a nie próbował jeszcze się dorabiać. Ja też bym mógł iść kierować jakimś klubem za 50/100 tys. miesięcznie i dostawać tą pensję raz na 3 miesiące lub nawet raz na 6 miesięcy. Na wypłatę zaległości mogę poczekać spokojnie nawet 2 lata.
Odpowiedz cytując