szprotson napisał(a):

czyli bracia Mak, za których Bełchatów odrzucił oferty z Lechii i Lecha są w dalszym ciągu realnymi kandydatami na wzmocnienie Wisły ?
(...)
|
Widzę, że nie zrozumiałeś. Maki mają kontrakty do 31.12.2015 r. Po tym czasie Bełchatów może się zgadzać, nie zgadzać, robić co chce, a o swojej przyszłości zadecydują wyłącznie zawodnicy. Głupio ze strony Wisły byłoby nie brać tego pod uwagę.