|
W sumie różnie może to być. Stolarski też przecież mając Wisłę w sercu, jak to określał, pod wpływem kolejnego wielkiego kibica, swojego tatusia, bohatersko s.......ił do Lechii.
Teraz jesteśmy zwykłym szarym ligowcem, tyle że z dobrym stadionem i w pięknym mieście.
|