Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16447
Stary 20.07.2014, 10:38
W sumie różnie może to być. Stolarski też przecież mając Wisłę w sercu, jak to określał, pod wpływem kolejnego wielkiego kibica, swojego tatusia, bohatersko s.......ił do Lechii.
Teraz jesteśmy zwykłym szarym ligowcem, tyle że z dobrym stadionem i w pięknym mieście.

Odpowiedz cytując